fbpx

Informace o vstupenkách

 

Vstupenky je možné zakoupit na www.americkejaro.cz a www.goout.cz nebo v den konání koncertu 60 minut před začátkem. Zakoupené vstupenky nelze vyměňovat nebo vracet. Za ztracené vstupenky neposkytujeme náhradu. Poskytované slevy se nedají slučovat. Zakoupené vstupenky NENÍ POTŘEBA tisknout a při kontrole bude stačit předložení její elektronické podoby s QR kódem. Nejenže elektronickou vstupenku neztratíte, zároveň ale také snížíte spotřebu papíru. 

Sponzorské vstupenky

U vybraných koncertů našeho festivalu nabízíme možnost zakoupení Sponzorské vstupenky. Získáte s ní možnost se po koncertu setkat osobně s některými umělci, zúčastnit se společenského rautu nebo dostanete stylovou tašku MHF Americké jaro. Sponzorskou vstupenkou zároveň našemu festivalovému týmu umožníte věnovat více času přípravě koncertů, které mají smysl. Zvolte nákup Sponzorské vstupenky u těch koncertů, kde to považujete za přínosné.

Umělecké vstupenky      

Studentům do 26 let všech uměleckých oborů nabízíme vstupenky na koncerty Amerického jara za sníženou cenu 150 Kč. Jediné, co budete muset udělat, je zaslat potvrzení o studiu na daniel.koubek@americkejaro.cz a my Vám obratem pošleme unikátní slevový kód. Využijte této příležitosti díky studijnímu zaměření a seznamte se s interpretací a vystupováním profesionálů za sníženou cenu. Vstupenek je omezené množství.

Student / senior

Držitelé studentského nebo žákovského průkazu a senioři mohou využít slevu 20 % na všechny koncerty Americké jaro. Tato sleva se nevztahuje na koncerty v Jazz Docku. Při kontrole vstupenek budete vyzváni k předložení příslušného průkazu.

ZPT | ZTP/P

Držitelé průkazu ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba + 1 doprovod) mohou využít slevu 50 % na všechny koncerty festivalu Americké jaro. Při kontrole vstupenek budete vyzváni k předložení příslušného průkazu. Rezervace vstupenek ZTP a ZTP/P na daniel.koubek@americkejaro.cz.

Neváhejte nás kontaktovat na daniel.koubek@americkejaro.cz, rádi Vám poradíme!

Místa konání koncertů

Multifunkční sál DOX+ – Poupětova 1339/3, 170 00 Praha 7-Holešovice
Koncertní Sál Pražské konzervatoře – Na Rejdišti 1, 110 00 Praha 1-Staré Město (vstup z Dvořákova nábřeží)
Jazz Dock – Janáčkovo nábř. 3249/2, 150 00 Praha 5-Smíchov
Divadlo X10  Charvátova 39, 110 00 Praha 1-Nové Město
Zámek Nelahozeves – Nelahozeves 1, 277 51 Nelahozeves
ZUŠ Liberec – Frýdlantská 1359, 460 01 Liberec
Divadlo Hogo Fogo – Drážkov 6, Svatý Jan, 262 56
PF JU v Českých Budějovicích  Dukelská 9, České Budějovice (Aula PF JU – 1. patro, místnost č. D240)
ZUŠ Vladimíra Ambrose – Kravařova 168, Prostějov